Strona główna Styl Sneakers Tak prezentują się świeże J.Crew x New Balance 997 „10th Anniversary”

Tak prezentują się świeże J.Crew x New Balance 997 „10th Anniversary”

Duet J.Crew x New Balance współpracuje ze sobą już okrągłe 10 lat. Z tejże okazji postanowili scementować swoją przyjaźń świeżym projektem modelu New Balance 997, którego zdjęcia znajdziecie w dalszej części wpisu.

Model NB997 to ten rodzaj buta, który nie jest po prostu odtwarzany, ale wytwarzany z rzemieślniczą starannością i precyzją. Otrzymujemy zatem cholewki z wysokiej klasy materiałów.

Perforowany toebox w oliwkowo szarym odcieniu projektanci dookoła dopełniają ciemnoszarym zamszem. Na boku widnieje wąska eNka na jasnoszarym panelu, którego po bokach dopełniają elementy w bieli i kolorze oliwkowoszarym. Górne partie buta dopełnia ciemnoszary język, szare sznurówki oraz czarna wyściółka. Ten ostatni kolor wykorzystali również w tylnych sektorach buta. Wszystko to postanowili osadzić spokojnie na białej podeszwie z grafitowym przodem. Zresztą sami zerknijcie na dołączone fotografie.

Na tym oczywiście zabawa się nie kończy. But ma również wyhaftowane „X” na pięcie (rzymska cyfra 10, a także symbol kolaboracji), obandowane wkładki i nakrapiane sznurowadła 3M. Para jest również dostarczana w pamiątkowym pudle.

Buty J.Crew x New Balance 997 „10th Anniversary” pojawiły się dziś w sprzedaży w ich sklepie online oraz w sklepach stacjonarnych. Niestety były limitowane do ilości zaledwie 1000 par i już się wyprzedały. Pozostało przepłacić na rynku wtórnym, chociażby na StockX.

J Crew x New Balance 997 10th Anniversary 1 J Crew x New Balance 997 10th Anniversary 2 J Crew x New Balance 997 10th Anniversary 3 J Crew x New Balance 997 10th Anniversary 4 J Crew x New Balance 997 10th Anniversary 5 J Crew x New Balance 997 10th Anniversary 6 J Crew x New Balance 997 10th Anniversary 7

- Reklama -Nike Blazer

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: