Ekipa z J. Crew weszła właśnie w świeżą kolaborację z marką New Balance a przedmiotem tej współpracy jest świeża kolorystyka modelu 997, która otrzymała nazwę Butterscotch. Pierwsze co rzuca się w oczy to przede wszystkim świetne podejście do wszelkich szczegółów, gdyż każdy detal wykonany jest z olbrzymią starannością – sprawdźcie m.in. pudełko i sam materiał promocyjny.

Natomiast, jeśli chodzi o wygląd tych butów to w tym przypadku postawiono na brąz, który występuje tutaj w dwóch odcieniach. Jasny to okolice pięty i boczne panele a ciemny wylądował m.in. na skórzanym klasycznym brandingu. Do tego dochodzą szaro-kremowe wstawki i częściowo biała podeszwa, której uzupełnieniem jest gumowy spód. Warto również dodać, że do produkcji użyto zamszu.

Oprócz tego datę premiery wyznaczono na 12 marca, także już w ten weekend będziecie mieli okazję ogarnąć te buty. Jedyną przeszkodzą może być cena wynosząca 210$ a także pewnie mocno limitowana dystrybucja. Po więcej informacji udajcie się na oficjalną stronę internetową J. Crew.

j-crew-new-balance-collaboration-1 j-crew-new-balance-collaboration-2 j-crew-new-balance-collaboration-3

Reklama
air jordan