- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersJ.Crew x New Balance 998 „National Parks” Pack

J.Crew x New Balance 998 „National Parks” Pack

Bez dwóch zdań, najnowsza kolaboracja pomiędzy ekipą J.Crew a firmą New Balance to absolutne mistrzostwo świata. Obie marki zdecydowały się stworzyć specjalny pack o nazwie National Parks. Zestaw składa się z dwóch wariantów kolorystycznych modelu New Balance 998 a za inspirację posłużyły: Dolina Śmierci oraz Jezioro Kraterowe.

Dlatego też, jeśli chodzi o pierwszą kolorystykę to tutaj postawiono na brąz, kojarzący się z piaszczystymi górami. W zasadzie brąz występuje w dwóch odcieniach, gdzie ciemny zdecydowanie dominuje i pokryty jest zamszem. Uzupełnieniem stawki są białe akcenty w postaci między innymi obramowanego brandingu. Co do drugiej wersji to w całości nawiązuje ona do Jeziora Kraterowego, więc główną barwą jest niebieski. Kolor ten barwi praktycznie całą zamszową cholewkę.

Sprawdźcie poniższe zdjęcia i zdecydujcie, która wersje jest lepsza. Odwiedźcie również oficjalną stronę internetową J.Crew. Data premiery przypadła na 26 stycznia.

J.Crew x New Balance 998 National Parks Pack1 J.Crew x New Balance 998 National Parks Pack2 J.Crew x New Balance 998 National Parks Pack3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: