- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylSneakersJason Dill (Fucking Awesome) będzie miał swoją wersję butów adidas Samba

Jason Dill (Fucking Awesome) będzie miał swoją wersję butów adidas Samba

Zawodowy skater i założyciel marki Fucking Awesome – Jason Dill został zaproszony przez markę adidas do zaprojektowania nowej wersji butów adidas Samba. Poniżej zobaczycie nie tylko ich dokładne zdjęcia, ale również krótkie video promocyjne.

Pod koniec zeszłego roku ogłoszono, że Dill zakończył dziesięcioletnią współpracę z marką Vans, decydując się na dołączenie do adidas Skateboarding, gdzie jeżdżą zawodnicy Fucking Awesome: Tyshawn Jones i Na-Kel Smith, a także powiązany z Supreme – Mark Gonzales.

Nowy projekt butów jest oszczędny w formie i utrzymany w minimalistycznej stylistyce. Zestawiono ze sobą czystą biel, która zdominowała całą cholewkę z kontrastowymi czarnymi trzema paskami na bokach, ten ostatni kolor pojawia się również na zapiętkach. Największą zmianą i detalem wyróżniającym ten wariant na tle innych jest przezroczysta podeszwa, która zastąpiła tradycyjną, tą w kolorze brązowym. Truskawką na torcie (pozdro Hajto) jest złoty odręczny napis DILL na językach.

Premiera butów Jason Dill x adidas Samba przewidziana jest na 15 czerwca, a będzie je można nabyć w internetowym sklepie Fucking Awesome.

Jason Dill x adidas Samba 2 Jason Dill x adidas Samba 3 Jason Dill x adidas Samba 4 Jason Dill x adidas Samba 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: