- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaLifestyleAkcesoriaJean-Michel Basquiat pojawia się na torbach i plecakach Herschel Supply Co.

Jean-Michel Basquiat pojawia się na torbach i plecakach Herschel Supply Co.

Kolejną firmą, która zdecydowała się skorzystać z dziedzictwa jednego z najważniejszych artystów naszych czasów jakim był Jean-Michel Basquiat, jest kanadyjska marka Herschel Supply Co. Poniżej możecie sprawdzić efekty tego przedsięwzięcia.

W skład zaprezentowanej w tym wpisie kolekcji wchodzi szereg pozycji, są to między innymi torby podróżne, plecaki, jak również saszetki na biodra czy torebki na ramię. Designerzy kanadyjskiej marki skorzystali z takich dzieł i obrazów jak chociażby Untitled (Scull/Skull), Now’s The Time czy Per Capita. Pojawiły się one w formie nadruku na całej powierzchni danej pozycji. W ramach uzupełnienia widzimy tu czarne paski, zapięcia oraz zamki. Dopełnieniem kolekcji jest zestaw odzieży utrzymany w takiej samej stylistyce co wspomniane torby.

Zerknijcie zatem na załączone poniżej zdjęcia i jeśli bylibyście zainteresowani kolekcją Herschel Supply Co. „Jean-Michel Basquiat” to wpadajcie do ich sklepu online po coś dla siebie.

Herschel Supply Co Jean-Michel Basquiat 1 Herschel Supply Co Jean-Michel Basquiat 2 Herschel Supply Co Jean-Michel Basquiat 3 Herschel Supply Co Jean-Michel Basquiat 4 Herschel Supply Co Jean-Michel Basquiat 5 Herschel Supply Co Jean-Michel Basquiat 6 Herschel Supply Co Jean-Michel Basquiat 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: