- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearJeansy Levi's x Nike SB (Sample)

Jeansy Levi’s x Nike SB (Sample)

O wspólnym projekcie Nike SB i Levi’s pierwszy poinformował Omar Salazar na swoim Twitterze, następnie podaliśmy Wam datę premiery, a dziś zapodamy kilka nowych zdjęć.

Na fotografiach poniżej znajdziecie detale jakie znajdziemy w przyszłych spodniach Levi’s, które zostaną zrobione razem z Nike SB. Mamy zatem sample modelu 511 w kolorze czarnym, czyli jeansy o raczej wąskim kroju z niskim stanem i minimalnym dodatkiem spandexu, żeby stały się odpowiednio elastyczne/rozciągliwe.

Co do akcentów to będziemy mieli podwójny branding na guziku, napis Nike Skateboarding na nicie przy małej kieszonce, na kieszeniach od wewnątrz dobrze znany wzór słoi znany z Nike SB, na wewnętrznej stronie pasa znajdzie się duży napis informujący o kolaboracji. Dziwi jednak brak liter SB przy Swooshu na głównej metce.

Na kieszeniach znajdą się także informacje o zastosowanych technologiach czy materiałach, takich jak Dry-Fit (odprowadza pot na zewnątrz materiału i zabezpiecza przed przyklejaniem się materiału do ciała) i Strech (wcześniej wspomniany dodatek pozwalający na lekkie rozciąganie się materiału podczas użytkowania) oraz Water < Less (podczas produkcji ograniczono do minimum zużycie wody).

Jak myślicie, czy tym projektem są w stanie zawojować rynek? Ja osobiście jestem mega ciekaw co z tego wyjdzie.

Jeansy Levi's x Nike SB (Sample)-1
Jeansy Levi's x Nike SB (Sample)-2
Jeansy Levi's x Nike SB (Sample)-3
Jeansy Levi's x Nike SB (Sample)-4
Jeansy Levi's x Nike SB (Sample)-5
Jeansy Levi's x Nike SB (Sample)-6
Jeansy Levi's x Nike SB (Sample)-7
Jeansy Levi's x Nike SB (Sample)-8
Jeansy Levi's x Nike SB (Sample)-9

via N-SB

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: