- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaLifestyleInneTo się dzieje na serio! adidas i Jeremy Scott ponownie połączą siły

To się dzieje na serio! adidas i Jeremy Scott ponownie połączą siły

Jedna z najbardziej niekonwencjonalnych i szalonych kolaboracji będzie miała ponownie miejsce! adidas i Jeremy Scott łączą siły raz jeszcze.

Plotki o ich kolejnym wspólnym romansie krążyły w środowisku od kilku tygodni. adidas użył swojego profilu na Instagramie, aby raz na zawsze położyć kres spekulacjom, ogłaszając: „To już oficjalne: Jeremy wrócił”.

Niemiecka marka spod znaku Trzech Pasków ogłosiła właśnie, że kontrowersyjny designer został zaproszony do wspólnego stołu projektowego, czego efektem będzie wspólna kolekcja na tegoroczną jesień. Możemy spodziewać się nie tylko obuwia — prawdopodobnie odrodzenia starych projektów — ale także odzieży i akcesoriów.

„Ponowna współpraca z adidasem jest jak powrót na stare śmieci i jestem podekscytowany, że jestem w domu” – wykrzyknął Jeremy Scott.

Jeremy Scott nawiązał swoją współpracę z adidasem w 2003 roku i projektował dla tej marki do roku 2015. Przez lata serwował nam swój charakterystyczny zabawny i żywy styl będąc odpowiedzialnym za jedne z najbardziej szokujących sneakersów przełomu lat ’00 i ’10.

 

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: