- Reklama -NikeNike

Jil Sander przedstawia kolekcję Resort 2023

Projekty marki Jil Sander, której nazwa pochodzi od imienia niemieckiej projektantki, to kwintesencja minimalizmu. Nie inaczej jest przy najnowszej kolekcji Resort 2023, z która zapoznacie się poprzez ten wpis.

Małżeństwo Luke i Lucie Meier, którzy stoją na czele marki od 2017 roku, w swojej najnowszej kolekcji poszerzają swój krawiecki język i rzucają wyzwanie stereotypom. Oczywiście w tym wszystko. zachowują szacunek do dziedzictwa projektantki.

Nowy początek, taka jest idea kolekcji. Poczucie Kalifornii z lat 60-tych, wolność, świeże początki, zupełnie nowy świat, którego pragnie teraz wielu z nas. Stylistycznie połączyliśmy geometryczne wzory odzieży roboczej z nonkonformistycznym przepychem Hollywood i Zachodniego Wybrzeża. Chcieliśmy, aby uczucie było jednocześnie romantyczne i realistyczne, co jest typowe dla tej kultury i być może tacy powinniśmy być dzisiaj. – mówią Lucie i Luke Meier.

W świeżym zestawie propozycji znajdziemy stylizacje, które mają wydłużone linie, gradienty oceanicznego nieba i nadruki z palmami. Pojawiają się również lekkie trencze z japońskiej wełny i bawełny podszyte kolorowymi nadrukami. Jakby tego było mało, wspomniani projektanci wprowadzają opalizujące cekinowe topy, kute srebrne broszki, bliźniacze zestawy i bawełniane kitle.

Tuż obok tego mamy spódnice, kilty, spodnie, kombinezony i topy z wełny, lnu i zaimpregnowanej bawełny. Warto jeszcze zerknąć na skórzane T-shirty, podkoszulki i koszule.

To oczywiście tylko cześć całej kolekcji Jil Sander Resort 2023, którą z czasem będziecie mogli sprawdzić na ich stronie internetowej. Natomiast teraz zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: