- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Jil Sander przedstawia kolekcję Resort 2023

Projekty marki Jil Sander, której nazwa pochodzi od imienia niemieckiej projektantki, to kwintesencja minimalizmu. Nie inaczej jest przy najnowszej kolekcji Resort 2023, z która zapoznacie się poprzez ten wpis.

Małżeństwo Luke i Lucie Meier, którzy stoją na czele marki od 2017 roku, w swojej najnowszej kolekcji poszerzają swój krawiecki język i rzucają wyzwanie stereotypom. Oczywiście w tym wszystko. zachowują szacunek do dziedzictwa projektantki.

Nowy początek, taka jest idea kolekcji. Poczucie Kalifornii z lat 60-tych, wolność, świeże początki, zupełnie nowy świat, którego pragnie teraz wielu z nas. Stylistycznie połączyliśmy geometryczne wzory odzieży roboczej z nonkonformistycznym przepychem Hollywood i Zachodniego Wybrzeża. Chcieliśmy, aby uczucie było jednocześnie romantyczne i realistyczne, co jest typowe dla tej kultury i być może tacy powinniśmy być dzisiaj. – mówią Lucie i Luke Meier.

W świeżym zestawie propozycji znajdziemy stylizacje, które mają wydłużone linie, gradienty oceanicznego nieba i nadruki z palmami. Pojawiają się również lekkie trencze z japońskiej wełny i bawełny podszyte kolorowymi nadrukami. Jakby tego było mało, wspomniani projektanci wprowadzają opalizujące cekinowe topy, kute srebrne broszki, bliźniacze zestawy i bawełniane kitle.

Tuż obok tego mamy spódnice, kilty, spodnie, kombinezony i topy z wełny, lnu i zaimpregnowanej bawełny. Warto jeszcze zerknąć na skórzane T-shirty, podkoszulki i koszule.

To oczywiście tylko cześć całej kolekcji Jil Sander Resort 2023, którą z czasem będziecie mogli sprawdzić na ich stronie internetowej. Natomiast teraz zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: