- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Szykujcie się na premierę JJJJound x New Balance 990v3 „Brown”

Jeszcze nie opadł kurz po premierze butów JJJJound x New Balance 990v3 w kolorystyce „Olive”, a kanadyjskie studio i bostoński brand serwują nam ich kolejną opcję kolorystyczną.

Przed Wami na ekranach urządzeń pojawia się wersja Brick (Brown / Black). Ciut poniżej znajdziecie galerię zdjęć, które powstały w Londynie na tle tamtejszych ceglanych murów, co oczywiście pasuje do ogólnego motywu kolorystycznego.

Co do samych butów New Balance 990 v3 to Justin Saunders, założyciel JJJJound, serwuje nam raz jeszcze bardzo uproszczony design. Szczyci się on wysokiej jakości materiałami i nienaganną produkcją oraz rzemieślniczym wykończeniem.

Materiały, z których skonstruowano buty – teksturowany nubuk oraz siateczka przy kołnierzu, na boku buta oraz na górze toeboxu – zostały zabarwione na ciemny odcień brązu. Dla przełamania Saunders wprowadza kolor czarny. Okupuje on nie tylko podeszwę, ale pojawia się na kilku innych elementach. Mowa o języku wraz z wiązaniem i wyściółką, a także o bocznym brandingu i akcentach przy toeboxie.

Oznaczenie kolaboracji, czyli nazwa kanadyjskiego studia, pojawia się jedynie na wkładkach oraz w stonowany sposób na zapiętkach. Zresztą sami obadajcie dołączone poniżej zdjęcia.

I teraz najważniejsze – kiedy i gdzie kupić najnowsze JJJJound x New Balance 990v3 „Brown/Black”? Szykujcie się na drop na ich stronie internetowej, który ustawiony jest na 12 maja bieżącego roku. Globalna premiera ma się odbyć kilka dni poźniej, to jest 18 maja.

JJJJound x New Balance 990v3 Brick 0 JJJJound x New Balance 990v3 Brick 1 JJJJound x New Balance 990v3 Brick 2 JJJJound x New Balance 990v3 Brick 3 JJJJound x New Balance 990v3 Brick 4 JJJJound x New Balance 990v3 Brick 5 JJJJound x New Balance 990v3 Brick 6 JJJJound x New Balance 990v3 Brick 7 JJJJound x New Balance 990v3 Brick 8 JJJJound x New Balance 990v3 Brick 9 JJJJound x New Balance 990v3 Brick 10 JJJJound x New Balance 990v3 Brick 11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: