- Reklama -NikeNike

Oto kolaboracyjne JJJJound x New Balance 990v4 „Navy”

Duet JJJJound x New Balance, który pomimo krótkiej znajomości ma już za sobą kilka ciekawych projektów. Zresztą sami sprawdźcie listę kolaboracyjnych projektów kanadyjskiego studia. Zanim się tam udacie to najpierw sprawdźcie poniższe New Balance 990v4 „Navy”.

Dzisiejszy bohater jest częścią całej serii, która została zapoczątkowana w 1982 roku. Model widoczny na zdjęciach to już czwarta iteracja sylwetki, która swój debiut zaliczyła w 2016 roku.

Czasami wydaje się ze dobre rzeczy powinny być skomplikowane, ale ten projekt jest po prostu dobrze wykonany. Jeśli zerknięcie na poprzednie projekty Justina Saundersa to zrozumiecie, że minimalizm i wysoka jakość to aspekty, którymi kieruje się od wielu lat.

Bohater tego wpisu to klasyczne połączenie nubuku i siateczki, które zabarwiono w odcieniach ciemnego granatu. Uzupełnieniem wydają się być czarne akcenty i boczna eNka, a także odblaskowe dodatki z materiału 3M. Branding marki pojawia się jedynie na tyle buta oraz na wkładkach.

Buty oznaczone są metką Made in USA, a to oznacza, że otrzymamy buty z wysokiej klasy materiałów z nienagannym wykończeniem i dbałością o szczegóły

Premiera butów JJJJound x New Balance 990v4 „Navy” ustawiona jest na dzień 14 kwietnia. Zgarnięcie je ze sklepu internetowego kanadyjskiego studia.

JJJJound New Balance 990v4 Navy 1 JJJJound New Balance 990v4 Navy 2 JJJJound New Balance 990v4 Navy 3 JJJJound New Balance 990v4 Navy 4 JJJJound New Balance 990v4 Navy 5 JJJJound New Balance 990v4 Navy 6 JJJJound New Balance 990v4 Navy 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: