- Reklama -NikeNike

JJJJound wydaje podróżną kolekcję z Porter Yoshida

Na ekranach Waszych urządzeń widzicie trzecią wspólną kolekcję stworzoną na linii JJJJound x Porter Yoshida, która już za chwilę wpadnie na sklepowe półki.

JJJJound to kanadyjskie studio projektowe, które zostało założone przez Justina Saundersa. Charakteryzuje się absolutnym minimalizm, zarówno materiałowym, jak i designerskim. Natomiast japońska marka Porter to synonim japońskiego kunsztu i bardzo dobrej trwałości, więc o jakość nie musimy się martwić. Marka powstała w 1935 roku z inicjatywy Kichizo Yoshidy. Wspomniany brand starannie pielęgnuje reputację dzięki zaangażowaniu w doskonałość na każdym etapie procesu produkcyjnego.

Ogólnym zamysłem obu stron było zaprojektowanie niezbędnych propozycji, które przydają się podczas licznych podróży. Efektem działań są torby na dokumenty i paszport o dwóch wielkościach, pokrowiec na laptopa oraz portfel.

Wymienione saszetki wykonano z białawego płótna, a od tyłu dopełnia je naturalna cielęca skóra w cielistym odcieniu. Zapięcia i uchwyty wykonano z aluminium zabarwionego na kolor złoty. Oczywiście nie brakuje wspólnych metek mówiących o autorach projektów.

Premiera kolekcji podróżnych akcesoriów od duetu JJJJound x Porter Yoshida ustawiona jest na 31 marca 2023 roku. Będzie ją można kupić poprzez ich sklep online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: