- Reklama -NikeNike

JJJJound wydaje Puma Suede w wersjach Burgundy i Dark Green

Kanadyjskie studio JJJJound już drugi raz wchodzi w kolaborację z marką Puma. Podobnie jak to było przy poprzednim razie, tak i teraz Justin Saunders wraz ze swoim zespołem sięgnęli po model model Puma Suede.

Jedna z najbardziej charakterystycznych sylwetek lat ’80 pojawi się w dwóch kolorystykach z tamtej epoki. Głównym celem tego ćwiczenia było prawidłowe odtworzenie elementów definiujących erę Pumy i zestawienie ich z ich wewnętrznymi paletami kolorów.

JJJJound x Puma Suede Burgundy Dark Green Holiday 2022 Tracksuit

Kolekcja składa się z butów zabarwionych w dwóch kolorach o niskim nasyceniu, bordowym i ciemnozielonym. W obu przypadkach cholewkę dopełnia kremowy boczny branding oraz biała podeszwa.

Do tego zestawu dochodzi dres o swobodnym kroju, wykonany w 100% z poliestrowego trykotu zabarwionego na kolor granatowy i dopełnionego dyskretnymi haftowanymi detalami w kolorze bordowym.

Nowa współpraca JJJJound x Puma będzie miała premierę w sobotę, 24 grudnia, wyłącznie w Chinach, w wybranych sklepach PUMA.

JJJJound x Puma Suede Burgundy 1 JJJJound x Puma Suede Burgundy 2 JJJJound x Puma Suede Burgundy 3 JJJJound x Puma Suede Burgundy 4 JJJJound x Puma Suede Burgundy 5 JJJJound x Puma Suede Dark Green 1 JJJJound x Puma Suede Dark Green 2 JJJJound x Puma Suede Dark Green 3 JJJJound x Puma Suede Dark Green 4 JJJJound x Puma Suede Dark Green 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: