- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersJJJJound zapowiada dwie kolaboracje z: New Balance i Reebok

JJJJound zapowiada dwie kolaboracje z: New Balance i Reebok

Justin Saunders, osoba stojąca za JJJJound, została zaproszona do zaprojektowania kolejnych butów ze stajni New Balance i Reebok, a poniżej możecie zobaczyć zapowiedzi nowo powstałych butów.

Każda z wymienionych stron już wcześniej współpracowała z Justinem, więc tegoroczne nowości będą idealnym scementowaniem ich przyjaźni.

Brand z Montrealu wziął na warsztat model New Balance 992, który w tym roku będzie cieszył się sporym zainteresowaniem. Czego możemy się spodziewać po nowym projekcie? Tego samego co zawsze – prostej i stonowanej wersji w najlepszej możliwej formie. Otrzymamy zatem cholewkę wykonaną z połączenia zamszu i siateczki, a całość zostanie zabarwiona na butelkową zieleń. Dopełnieniem myśli Saundersa będą kremowe sznurówki oraz biało kremowa podeszwa.

Z kolei jeśli chodzi o Reeboka to JJJJound raz jeszcze siądzie na sylwetkę Club C i ponownie otrzymamy stonowany i oszczędny kolorystycznie projekt. Cholewka buta będzie skonstruowana z białej skóry i dopełniona beżową frotą na wyściółce i wkładce.

Na tym etapie szczegóły dotyczące premiery obu projektów New Balance, jak i Reebok, za które odpowiada JJJJound, owiane są tajemnicą, ale trzymamy rękę na pulsie i jak tylko dowiemy się czegoś nowego to od razu damy Wam znać.

jjjjound reebok club c new balance 992 1 jjjjound reebok club c new balance 992 2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: