- Reklama -NikeNike

Joe Freshgoods ujawnił jak będą wyglądały jego kolaboracyjne New Balance 993

New Balance od kilku dobrych sezonów współpracuje z najbardziej rozpoznawalnymi twarzami streetwearowego świata. Podobnie jak Salehe Bembury, taki i Joe Freshgoods swoją szerszą rozpoznawalność zyskał dzięki współpracy z bostońską marką. W tym tygodniu reprezentant Chicago ujawnił jak będą wyglądały jego kolaboracyjne New Balance 993.

Okazuje się, że na sklepowych półkach pojawią się aż trzy kolorystyki, a nie jedna, jak to się wcześniej wydawało. Każda iteracja jest wyposażona w spokojną szarą warstwę bazową z siateczki i jaśniutkie koralowe sznurowadła. Cała zabawa odbywa się na panelach z zamszu, które zabarwiono na kolor różowy, miętowy oraz błękitny. Wszystkie trzy warianty będą stały na postarzanej i pożółkłej podeszwie, które nadają projektowi stylistyki vintage.

Oczywiście na tym etapie jeszcze nie ujawniono kiedy opisywane Joe Freshgoods x New Balance 993 “Performance Art” trafią do sprzedaży, ale spokojnie, jak się czegoś dowiemy to od razu damy Wam znać.

Joe Freshgoods x new balance 993 zajawka 1 Joe Freshgoods x new balance 993 zajawka 2 Joe Freshgoods x new balance 993 zajawka 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: