- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Joe Freshgoods i New Balance przedstawiają kolekcję „Conversations Amongst Us”

Zdarzy dobrzy znajomi, czyli duet Joe Freshgoods x New Balance, rozwija swoje portfolio wspólnych projektów o kolejną kolekcję. Przed Wami świeżutki zestaw „Conversations Amongst Us”, w skład którego wchodzą buty New Balance 550 oraz New Balance 2002R, jak również zestaw odzieży.

Obie wspomniane wyżej sylwetki zahaczają o stylistykę vintage. NB550 są z tego zestawu najjaśniejsze, ponieważ skórzana cholewka została zabarwiona na odcień białawy i dopełniona pożółkłą podeszwą oraz boczną eNką. Jedynym przełamaniem czy też swego rodzaju ożywieniem wydaje się być czarna obwoluta bocznego brandingu.

Co do NB2002R to w tym przypadku doświadczymy ciut ciemniejszych odcieniu, kremu, beżu, a przy pewnych elementach nawet pomarańczu. Zerknijcie chociażby ba język, spód podeszwy czy amortyzację pod piętą. Więcej się tu dzieje również przy brandingu, przy którym sięgnięto po czerń, pomarańcz i kolor szary.

Jeśli chodzi o kolekcję odzieży to nie jest ona jakoś zbytnio rozbudowana, ponieważ w ofercie znajdziemy koszulki z grafikami, bluzy z kapturem oraz dopasowane do nich dresowe spodnie, a także zwykłe bluzy. Wykorzystano w tym przypadku kolor czarny, żółty oraz biały.

Wspólna kolekcja Joe Freshgoods x New Balance „Conversations Amongst Us” pojawi się w sprzedaży już 15 kwietnia. Do tego czasu zapoznajcie się z dołączoną galerią zdjęć.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: