- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersJordan Brand pokazał kolekcję butów na NBA All Star Weekend 2020

Jordan Brand pokazał kolekcję butów na NBA All Star Weekend 2020

Do NBA All Star Weekend 2020 pozostały już tylko dni, więc Jordan Brand przedstawił oficjalnie okazjonalną kolekcję butów, z którą zapoznacie się poprzez ten wpis.

Świeża kolekcja obuwia i odzieży nawiązuje do Chicago (gospodarza tegorocznego weekendu gwiazd) oraz do motywu Unite, celebrując fakt, że koszykówka tworzy zmiany, które wykraczają poza grę na boisku.

Pośród nowości obuwniczych znajdziemy Air Jordan 34 „Jordan unite Collection” z białą cholewką i detalami z mieniącymi się kolorami, a także wersję specjalną, w której sznurowanie zostało zabudowane osłoną, a całość wykończona wysokiej jakości materiałami.

Następnie mamy Why Not? Zer0.3 „LA Born” z neonowymi kolorami nawiązującymi do lat ’90 oraz w wersji będącej częścią wspomnianej wyżej serii „Jordan unite Collection”.

Kolejnym wydaniem jest arcyciekawy zestaw Air Jordan 1 oraz Nike Air Ship zatytułowany „New Beginnings” z butami, w których grywał Michael Jordan na początku kariery w NBA i Jedynkami w oryginalnej bryle.

To jeszcze nie koniec, bo na sklepowych półkach pojawią się Air Jordan 3 „Retro U”, czyli w wersji, którą prezentowaliśmy jakiś czas temu i nazwaliśmy roboczo „Red Cement”. Dochodzą do nich Air Jordan 9 z mieniącym się kolorami mudguardem oraz damskie Air Jordan 1 „From North Carolina To Chicago”.

Widoczne tu nowości pojawią się w oficjalnym sklepie Jordan Brand w ciągu nadchodzących dni.

Air-Jordan-34-Unite Air-Jordan-34-SE Jordan-Why-Not-Zer0.3-LA-Born Jordan-Why-Not-Zer0.3-Unite nike air ship air jordan 1 new beginnings Air-Jordan-3-Chicago-Red-Cement Air-Jordan-9-Racer-Blue Air-Jordan-1-All-Star-2020

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: