To już nie pierwszy raz, gdy Jordan Brand inspirując się swoimi klasycznymi modelami butów tworzy plecaki. Dziś mamy dla Was wersje inspirowane butem tego roku – Air Jordan 12.

Do wyboru mamy kolorystyki odwzorowujące takie warianty jak Bred, French Blue oraz ostatnią nowość The Master. Konstrukcja oparta jest o skórę, na przedzie mamy ją gładką, boczne panele podobnie jak w butach są pokryte przeszyciami. Spód zahaczający lekko przód plecaka ma gumowy wzór imitujący podeszwę. Do tego dochodzą detale jak numer 23 na dole, Jumpman na przedzie oraz plecach, a także uchwyt imitujący metkę z tyłu buta.

Efekt końcowy, dla jednych świetny, dla innych śmieszny, ale nie da się ukryć, że designer zrobił kawał dobrej roboty, bo plecak wygląda ‚identycznie’ ja but którym się wzorował.

Jordan Brand robi plecaki z butow Air Jordan 12-1 Jordan Brand robi plecaki z butow Air Jordan 12-2 Jordan Brand robi plecaki z butow Air Jordan 12-3 Jordan Brand robi plecaki z butow Air Jordan 12-4 Jordan Brand robi plecaki z butow Air Jordan 12-5 Jordan Brand robi plecaki z butow Air Jordan 12-6 Jordan Brand robi plecaki z butow Air Jordan 12-7

Reklama
air jordan