- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersJordan Spizike - Black / Varsity Red - Classic Green

Jordan Spizike – Black / Varsity Red – Classic Green

Jordan Brand sięga w przeszłość i wyciąga ze swojego bogatego archiwum bardzo ciekawy projekt. Poniższy wpis poświęcamy butom Jordan Spizike w kolorystyce Black / Varsity Red – Classic Green.

Amerykański brand przywraca to wydanie po dziesięciu latach od debiutu, który miał miejsce w 2007 roku. Hybryda, a może bardziej Frankestein Jordanów to połączenie kilku modeli w jeden. Mowa tu o wydaniach Air Jordan 3, 4, 5, 9 oraz 20, które połączono na cześć współpracy ze Spike’iem Lee aka Marsem Blackmonem.

Cholewka buta będzie prawie w całości czarna, jedynie elephant print na przodzie będzie w żywej rzucającej się w oczy zieleni. Język oraz wspomniany wzór na tyle będą czarne. Dochodzi do tego wzorzysta wyściółka w kolorze szarym, czerwone sznurówki i zamykamy temat cholewki. Całość spoczywa na czarno białej podeszwie z czerwonym przodem.

Widoczne tu buty Jordan Spizike powinny pojawić się na dniach w sklepie pod tym linkiem.

Jordan Spizike Black Varsity Red Classic Green-1 Jordan Spizike Black Varsity Red Classic Green-2 Jordan Spizike Black Varsity Red Classic Green-3 Jordan Spizike Black Varsity Red Classic Green-4 Jordan Spizike Black Varsity Red Classic Green-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: