- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersJust Don x Nike Air Force 1 High

Just Don x Nike Air Force 1 High

Podczas Complexcon Nike celebrowało 35 rocznicę modelu Air Force 1 wydając limitowane i specjalne wydania AF100 z 5 kolaborantami. Pośród nich był Just Don i jego projekt butów Nike Air Force 1 High. Okazuje się, że trafią one do szerszej sprzedaży już z początkiem grudnia!

Głównym zamysłem projektanta było połączenie trzech różnych modeli w jeden. Mamy zatem przód cholewki z Air Force 1, boczne panele to nawiązanie do Air Force 3, natomiast tył to odwołanie do Air Force 2. Z kolei na języku zostało umieszczono logo FORCE z Air Force 3. Dodatkowo na wkładkach oraz zapiętce hasło Just Do It zostało zastąpione napisem Just Don. To nie koniec smaczków i akcentów. Wyściółkę wykończono kolorem beżowym, ostatnie oczka na sznurówki mamy w złocie, a zapięcie na rzep pokryto fakturą przypominającą skórę węża, podobnie jak boczny Swoosh. Podsumowując mamy przed oczami jedno z najlepszych i nietuzinkowych wydań w historii.

I teraz najważniejsze, gdzie i kiedy będzie je można kupić. Widoczne tu buty Nike Air Force 1 High „Just Don” zgarniesz w sklepie pod tym linkiem.

Just Don x Nike Air Force 1 High
White/White-White
1 Grudzień 2017
AO1074-100
$200

Just Don x Nike Air Force 1 High-1 Just Don x Nike Air Force 1 High-2 Just Don x Nike Air Force 1 High-3 Just Don x Nike Air Force 1 High-4 Just Don x Nike Air Force 1 High-5 Just Don x Nike Air Force 1 High-6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: