- Reklama -NikeNike

Neighborhood wypuszcza kadzielnicę na kształt orła

Neighborhood, streetwearowy brand z Japonii powstały z inicjatywy Shinsuke Takizawy, oprócz swoich odzieżowych kolekcji wypuszcza również szereg dodatków do domu. Jedną z ich mocnych stron są kadzielnice, a na tegoroczną jesień zaprojektowali kolejny model.

Poniżej wrzucamy krótkie video z ich Instagramu, które przedstawia pokrótce jej działanie. W dalszej części wpisu znajdziecie dokładne zdjęcia samego produktu.

Kadzielnica pojawi się na kształt orła. Cała konstrukcja jest w czerni, którą dopieszczono przetarciami odsłaniającymi jasne barwy. Ciekawym przełamaniem wydaje się być złoty dziób orła. Kropką nad i jest książka, na której spoczywa wspomniany ptak.

Oczywiście w konstrukcji znajdziecie kilka otworów, przez które wydostaje się zapach i dym. Można używać zarówno krótkich, jak i długich kadzideł.

Premiera kadzielnicy Neighborhood Eagle Incense Chaber ustawiona jest na 23 września. Niestety ich sklep online nie wysyła tego produktu poza Japonię, ale trzymamy kciuki za tym, żeby któryś z europejskich sklepów otrzymał swoją dostawę.

kadzielnica neighborhood INCENSE CHAMBER eagle 1 kadzielnica neighborhood INCENSE CHAMBER eagle 2 kadzielnica neighborhood INCENSE CHAMBER eagle 3 kadzielnica neighborhood INCENSE CHAMBER eagle 4 kadzielnica neighborhood INCENSE CHAMBER eagle 5 kadzielnica neighborhood INCENSE CHAMBER eagle 6 kadzielnica neighborhood INCENSE CHAMBER eagle 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: