Na cześć założyciela firmy KangaROOS Roba Gramma, marka ta postanowiła nawiązać kolejną ciekawą kolaborację, gdyż pod nazwą Six Stores ukrywają się następujące niemieckie sklepy: Afew, AsphaltGold, 43einhalb, Overkill, The Good Will Out oraz Suppa. Każdy z wymienionych butików funkcjonuje w innym mieście, co zresztą świetnie obrazuje wkładka poniższych butów.

Natomiast, jeśli chodzi o przedmiot współpracy to na warsztat wzięto model Omnicoil w kolorystyce oznaczonej jako Grey/Mint-White, gdzie zdecydowanie dominuje szary odcień, zajmujący okolice pięty, częściowo branding oraz toebox. Do tego dochodzą białe akcenty w postaci podeszwy czy sznurówek a świetnym uzupełnieniem stawki są miętowe akcenty.

Co do dostępności tego obuwia to już teraz dysponujemy datą premiery – wyznaczono ją na 5 marca, także w tym terminie koniecznie sprawdzajcie przynajmniej sześć wspomnianych w tekście sklepów!

kangaroos-pays-homage-to-founder-bob-gamm-with-a-six-store-collab-1-1010x673 kangaroos-pays-homage-to-founder-bob-gamm-with-a-six-store-collab-2-1010x673 kangaroos-pays-homage-to-founder-bob-gamm-with-a-six-store-collab-3-1010x673 kangaroos-pays-homage-to-founder-bob-gamm-with-a-six-store-collab-4-1010x673

Reklama
air jordan