Nie da się ukryć, że Yeezy Boost wykonane przez markę adidas Originals to absolutny hit. Kolejki, popularność, a później ceny na rynku wtórnym lekko nas zadziwiają. Ta współpraca to był strzał w dziesiątkę dla niemieckiej marki.

Powróćmy jednak do Kanye Westa, który niedawno posiedział trochę w klinice ze względu „na jego dobro i bezpieczeństwo”. Lekarze podejrzewali  udar spowodowany silnym stresem lub przemęczenie. Kanye przebywał tam na obserwacji psychiatrycznej przez kilka dni. Po wyjściu przefarbował włosy na blond i w sumie można by pomyśleć, że wszystko jest już ok.

W sieci pojawiło się właśnie zdjęcie, na którym Kanye znalazł sobie dobre zajęcie na odstresowanie się, a przy okazji zrobił mały prezent dla swojej życiowej wybranki – Kim Kardashian. Łapie on za flamastry i bazgrze po butach adidas Gazelle. Znajdziemy tam między innymi napisy “KIM” czy “TIL DEATH DO US PART”. Czyżby szykowała się nowa moda? Kanye kreuje nowe trendy?

Jak coś to widoczne tu buty adidas Gazelle kupicie w oficjalnym sklepie adidas Originals, natomiast flamastrów szukajcie w lokalnym papierniczym.

Jestem ciekaw czy on już zwariował do końca czy to tylko część ‚kampanii promocyjnej’ tego modelu.

Reklama
air jordan