- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max

Kanye West pokazał „szkice” Yeezy na 2019, a my nie możemy przestać się śmiać

Hype na Yeezy już nie jest taki jak kiedyś, na grupach ludzie wyprzedają swoje modele, a przed sklepami nie ma już takich kolejek jak kiedyś. To jednak nie oznacza, że na sklepowych półkach nie pojawią się kolejne modele Yeezy. Kanye West pokazał właśnie to co zobaczymy w ofercie adidasa na przyszły rok, chociaż słowo „pokazał” jest tu chyba zbyt mocne.

Na swoim profilu na Twitterze amerykański raper i producent zaprezentował „szkice” (to również jest za mocne) następnych modeli Yeezy. Widzimy tu aż 6 nowych propozycji: Yeezy 350 V3, 451, 500 V2, 700 V3, 1050 oraz Terrex.

Co nas rozśmieszyło?

Ano to, że szkice musiało zrobić chyba jedno z jego dzieci, bo takich bazgrołów to ja nie widziałem dawno. Ktoś kto tworzy kolekcje, buty i jest kreatywną osobistością chociaż w małym stopniu powinien nauczyć się kreślić swoje przyszłe projekty. Tyle lat siedzi w tym biznesie, a rysuje jak 7 letnie dziecko. Kolejną sprawą jest to, że na podstawie tych bazgrołów prawdziwi designerzy muszą się męczyć by stworzyć coś ciekawego, coś co chwyci i pociągnie tłumy. Choć z drugiej strony za ten aspekt to jest odpowiedzialne nazwisko West, sam projekt schodzi już na drugi plan. Pomijam już fakt, że same buty będą tragiczne (widziałem sample), a i tak niektórzy będą się o nie zabijać.

szkice kanye west adidas yeezy 2019

- Reklama -Nike Air Force 1Nike Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: