- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersKanye West w zupełnie nowych adidas YEEZY

Kanye West w zupełnie nowych adidas YEEZY

Jednak tym razem nie chodzi nam o dobrze znane adidas YEEZY Boost 350 V2 a niespotykane do tej pory wysokie wydanie, specyficznych butów, które chyba nie jest planowaną od jakiegoś czasu wersją, mającą sprawdzić się na parkietach NBA.

W tym przypadku, jak zresztą wspominamy na samym początku wpisu, but sięga zdecydowanie za kostkę. Do tego dochodzi dość sztywny, masywny język i limonkowe sznurówki. Reszta kolorów, które widnieją na cholewce to odcień szarości, granat, brąz oraz klasyczny gumowy spód podeszwy.

Obecnie nic więcej nie wiemy na temat tych butów, ale dajcie znać w komentarzu co sądzicie na ich temat. Ponadto podsyłamy Wam jeszcze małą ściągę, jeśli chodzi o premiery YEEZY na sezon jesień/zima 2017: Aktualizacje premier adidas YEEZY na Jesień i Zimę 2017.

Kanye West ponownie przylapany w zupelnie nowych adidas YEEZY1 Kanye West ponownie przylapany w zupelnie nowych adidas YEEZY2 Kanye West ponownie przylapany w zupelnie nowych adidas YEEZY3 Kanye West ponownie przylapany w zupelnie nowych adidas YEEZY4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: