- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearJuż można kupić merch - Kanye West „Wyoming”!

Już można kupić merch – Kanye West „Wyoming”!

Kilka dni temu Kanye West zorganizował odsłuch swojej najnowszej płyty YE, ale odbyło się to w dość zaskakującym miejscu. Producent i raper zabrał najbliższych znajomych i media do Wyoming, gdzie oprócz odsłuchu zaprezentował również swój najnowszy merch.

Najnowszy drop ponownie został ogarnięty z Bravado. Obie strony współpracowały również przy kolekcjach związanych z YEEZUS oraz The Life of Pablo. To co wychodzi przed szereg i wyróżnia tę kolekcję na tle innych to fakt użycia jaskrawych odcieni zieleni oraz pomarańczu. Pośród nowości znajdziemy między innymi bluzę z kapturem w trzech kolorach, a także longsleeve w dwóch wariantach oraz różowy longsleeve. Na przodzie znajdziemy grafiki i rzucające się w oczy napisy.

To co widzicie na załączonych fotografiach, czyli nowości z kolekcji Kanye West „Wyoming” zgarniecie w sklepie pod tym linkiem.

Kanye West Wyoming Merch-1 Kanye West Wyoming Merch-2 Kanye West Wyoming Merch-3 Kanye West Wyoming Merch-4 Kanye West Wyoming Merch-5 Kanye West Wyoming Merch-6 Kanye West Wyoming Merch-7 Kanye West Wyoming Merch-8 Kanye West Wyoming Merch-9 Kanye West Wyoming Merch-10 Kanye West Wyoming Merch-11 Kanye West Wyoming Merch-12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: