- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersKarhu przedstawia nową kolekcję "Legend" Pack

Karhu przedstawia nową kolekcję „Legend” Pack

Pomimo, że mamy wciąż luty i zimę, to już powoli myślimy o sezonie wiosennym. Specjalnie na potrzeby tego okresu fińska marka Karhu przedstawia kolekcję butów zatytułowaną „Legend” Pack.

W jej skład wchodzą aż cztery różne modele z ich portfolio. Dostajemy zatem trzy podstawowe i dobrze znane modele Fusion 2.0, a także Aria oraz Synchron Classic, a do tego dochodzi niedawno przedstawiony Legacy OG.

Karhu nie oddala się zbytnio od swojej sprawdzonej formuły, więc mamy zagwarantowane ciekawe blokowanie kolorów oraz zrównoważoną paletę barw, wysokiej jakości materiały, takie jak chociażby świński zamsz i nylonowa siateczka, a do tego wszystkiego dokładają wystarczająco subtelne detale, aby wszyscy byli zadowoleni.

Zerknijcie na dołączone poniżej fotografie, a jeśli chodzi o dostępność to widoczne tu buty z zestawu Karhu „Legend” Pack są już dostępne w wybranych sklepach na całym świecie oraz w ich sklepie online.

Karhu Legend Pack 1 Karhu Legend Pack 2 Karhu Legend Pack 3 Karhu Legend Pack 4 Karhu Legend Pack 5 Karhu Legend Pack 6 Karhu Legend Pack 7 Karhu Legend Pack 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: