- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersKarhu wypuszcza drugą część zestawu Linnut Pack

Karhu wypuszcza drugą część zestawu Linnut Pack

Kilka tygodni temu fińska marka Karhu wypuściła zestaw Linnut Pack składający się z trzech wersji butów Karhu Fusion 2.0. Dziś mamy przyjemność zaprezentować Wam drugą odsłonę na którą składają się dwa modele: Aria oraz Synchron Classic i to łącznie w pięciu kolorystykach.

Słowo linnut to po fińsku ptak, a cały zestaw inspirowany jest tradycją obserwowania ptaków w ich naturze.

Karhu Aria zostały wykonane z kombinacji zamszu w różnych odcieniach. Zwróćcie jednak uwagę na takie elementy jak boczny branding oraz góra toeboxa, które są dodatkowo perforowane. Cholewka z integrowanym językiem została zabarwiona w obu przypadkach z podziałem na trzy partie: pięta, boczne panele oraz kołnierz i przód. Każda partia jest w innym kolorze.

Z kolei buty Karhu Synchron Classic z asymetrycznym wiązaniem nadchodzą w trzech kolorystykach. Forma wiązania i materiały odwzorowują wydania sprzed lat, natomiast kolorystyka jest całkiem świeża w odcieniach beżu, koloru niebieskiego i różu.

Oba modele butów Karhu Aria i Synchron Classic z zestawu Linnut Pack Pt.2 są już dostępne u wybranych detalistów oraz w ich sklepie online.

Za zdjęcia odpowiadał berliński fotograf runnerwally.

karhu linnut pack pt2-1 karhu linnut pack pt2-2 karhu linnut pack pt2-3 karhu linnut pack pt2-4 karhu linnut pack pt2-5 karhu linnut pack pt2-6 karhu linnut pack pt2-7 karhu linnut pack pt2-8 karhu linnut pack pt2-9 karhu linnut pack pt2-10

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: