- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersKarhu prezentuje nowe buty z "Rally" Packu

Karhu prezentuje nowe buty z „Rally” Packu

Po krótkiej przerwie powracamy do fińskiej marki Karhu, która prezentuje specjalny zestaw Rally Pack, w którego skład wchodzą dwa modele: Aria 95 i Synchron Classic.

Połączenie szybkości, wytrzymałości i off roadowych przygód intryguje Karhu po do dziś. W połowie lat 80-tych fińska marka sponsorowała Ford Escort słynnego rajdowego mistrza świata Carlosa Sainza Sr. Był on pierwszym nienordyckim kierowcą, który wygrał Rajd 1000 Jezior w Finlandii. El Matador był rekordzistą Rajdowych Mistrzostwa Świata przez większość kariery, dopóki nie został pobity przez fińskiego kierowcę Jari-Mattiego Latvalę. Samochód wyścigowy prowadzony przez Sainza na słynnym torze Calafat inspiruje koncepcję stojącą za Rally Pack.

Wspomniane wyżej buty zabarwiono w nawiązaniu do koloru samochodu, naklejek i kombinezonów kierowców. Konstrukcja butów opiera się na delikatnie barwionym zamszu oraz wodoodpornej nylonowej siateczce. Zerknijcie na załączone fotografie i sami oceńcie efekt ich pracy.

Buty Karhu Rally Pack pojawią się w sprzedaży już 16 sierpnia w ich sklepie online i w najlepszych sklepach na całym świecie.

Karhu Rally Pack 1 Karhu Rally Pack 2 Karhu Rally Pack 3 Karhu Rally Pack 4 Karhu Rally Pack 5 Karhu Rally Pack 6 Karhu Rally Pack 7 Karhu Rally Pack 8 Karhu Rally Pack 9 Karhu Rally Pack 10 Karhu Rally Pack 11 Karhu Rally Pack 12 Karhu Rally Pack 13 Karhu Rally Pack 14 Karhu Rally Pack 15 Karhu Rally Pack 16 Karhu Rally Pack 17 Karhu Rally Pack 18

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: