- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersKarhu serwuje nowy zestaw zatytułowany "Ruska" Pack

Karhu serwuje nowy zestaw zatytułowany „Ruska” Pack

Wracamy ponownie do fińskiej marku Karhu, która serwuje nam kolejny arcyciekawy zestaw swoich retro biegówek. Ten wpis zapozna Was z „Ruska” Pack.

Ruska to unikalne słowo, które opisuje okres w roku, w którym w Finlandii osika, jarzębina i liście brzozy zaczynają zamieniać się w jaskrawe odcienie złota, bordo i karmelu. Im dalej udamy się na północ do Laponii, tym bardziej intensywnie zmieniają się kolory liści pojawiające się nie tylko na drzewach, ale także na okolicznych krzewach, winoroślach i jagodach.

Właśnie ten motyw stał się inspiracją do stworzenia zestawu butów widocznych na załączonych fotografiach, który obejmuje dwa popularne modele w dwóch kolorystykach każdy.

Pierwszym modelem jest Karhu Aria z neoprenową skarpetą zamiast klasycznego języka i kołnierza, który ma cholewkę wykonaną z zamszu. Panele na przodzie (z perforacją od góry), boku oraz na tyle przyjmują różne kolory symbolizujące przemianę natury na przestrzeni mijających jesiennych tygodni.

Drugą sylwetką z kolei jest Karhu Synchron Classic, w którym cholewka została skonstruowana z miękkiego zamszu okalającego sporą część cholewki. W jego towarzystwie pojawia się wodoodporna nylonowa siateczka na górze toeboxa, bocznym panelu i na tyle cholewki.

Opisywane tu buty Karhu „Ruska” Pack zadebiutują u sprzedawców na całym świecie, jak również w sklepie internetowym fińskiej marki już 1 września bieżącego roku.

Karhu Ruska Pack Aria Synchron Classic-1 Karhu Ruska Pack Aria Synchron Classic-2 Karhu Ruska Pack Aria Synchron Classic-3 Karhu Ruska Pack Aria Synchron Classic-4 Karhu Ruska Pack Aria Synchron Classic-5 Karhu Ruska Pack Aria Synchron Classic-6 Karhu Ruska Pack Aria Synchron Classic-7 Karhu Ruska Pack Aria Synchron Classic-8 Karhu Ruska Pack Aria Synchron Classic-9 Karhu Ruska Pack Aria Synchron Classic-10 Karhu Ruska Pack Aria Synchron Classic-11 Karhu Ruska Pack Aria Synchron Classic-12

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: