- Reklama -NikeNike

KAWS wydaje 12 limitowanych figurek z brązu

W ramach wspólnych obchodów 20-tej rocznicy, kreatywny imprint AllRightsReserved (ARR) połączył siły ze światowej sławy artystą Brianem Donnelly znanym jako KAWS, aby wydać 12 podpisanych i numerowanych rzeźb z brązu.

Studio z Hongkongu, założone w 2003 roku, od wielu lat współpracuje ze wspomnianym artystą. To właśnie oni stoją za projektem KAWS:HOLIDAY, które krąży po świecie w ogromnej skali.

Aby uhonorować ich wieloletnią przyjaźń, każda z 12 rzeźb z brązu oddaje cześć jednej z ostatnich światowych wystaw duetu. Każda rzeźba z brązu jest ograniczona do ilości 250. Pojawiają się tu takie postacie jak BFF i Companion, oczywiście w różnych konfiguracjach i pozach.

Zgłosić się do losowania figurek KAWS Bronze Edition oficjalnie można od 14 grudnia, a zamknięcie ustawione jest na 19 grudnia. Po więcej informacji udajcie się na stronę internetowej DDT.

KAWS Bronze Editions 1 KAWS Bronze Editions 2 KAWS Bronze Editions 3 KAWS Bronze Editions 4 KAWS Bronze Editions 5 KAWS Bronze Editions 6 KAWS Bronze Editions 7 KAWS Bronze Editions 8 KAWS Bronze Editions 9 KAWS Bronze Editions 10 KAWS Bronze Editions 11 KAWS Bronze Editions 12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: