- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearKeith Hufnagel z kolekcją swojej pierwszej marki Metropolitan

Keith Hufnagel z kolekcją swojej pierwszej marki Metropolitan

Zanim Keith Hufnagel na dobre rozkęcił swój brand HUF, wcześniej sporo czasu i sił zainwestował w inny projekt odzieżowy o nazwie Metropolitan. Natomiast dzisiaj mamy dobre wiadomości dla wszystkich fanów tego brandu, bowiem Hufnagel zaprezentował właśnie pierwsze zajawki kolejnej kolekcji od Metropolitan. Wszystko składa się na lookbook w formie zdjęć.

Natomiast, jeśli chodzi o sam asortyment to na poniższych fotografiach zobaczymy bluzy, utrzymane w klimacie varsity oraz longsleeve’y, wyposażone w zamek błyskawiczny i kołnierzyk. Do tego dochodzą 5-panelówki, dostępne w kilku wariantach kolorystycznych oraz bluzy z kapturem. Nie zabraknie kurtek a uzupełnieniem stawki są czapki typu beanie.

Trzeba przyznać, że całość wygląda naprawdę spoko, dlatego jeśli chcecie dowiedzieć się nieco więcej o tym projekcie to czym prędzej wbijajcie na oficjalną stronę internetową HUF.

Keith Hufnagel z kolekcja swojej pierwszej marki Metropolitan1 Keith Hufnagel z kolekcja swojej pierwszej marki Metropolitan2 Keith Hufnagel z kolekcja swojej pierwszej marki Metropolitan3 Keith Hufnagel z kolekcja swojej pierwszej marki Metropolitan4 Keith Hufnagel z kolekcja swojej pierwszej marki Metropolitan5 Keith Hufnagel z kolekcja swojej pierwszej marki Metropolitan6 Keith Hufnagel z kolekcja swojej pierwszej marki Metropolitan7 Keith Hufnagel z kolekcja swojej pierwszej marki Metropolitan8 Keith Hufnagel z kolekcja swojej pierwszej marki Metropolitan9 Keith Hufnagel z kolekcja swojej pierwszej marki Metropolitan10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: