- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaLifestyleAkcesoriaOto kempingowy zestaw BEAMS x Coleman

Oto kempingowy zestaw BEAMS x Coleman

Ten wpis przedstawi Wam coś zdecydowanie innego niż to co możecie znaleźć na naszej stronie. Przed Wami kempingowy zestaw dostarczony przez duet BEAMS x Coleman.

Na wstępie zaznaczymy, że wszystko co przedstawiamy na dołączonych fotografiach zostało zabarwione na pomarańczowo, czyli jeden z flagowych kolorów BEAMS. Co do asortymentu to pośród dostarczonych nowości znajdziemy kompaktowy grill, który można umieścić na stole. Dochodzą do tego chłodziarka, którą można łatwo przenosić i idealną do dziennego wypoczynku oraz wiatrak ze światłami LED. Dopełnieniem wydaje się być nóż oraz zapalarka.

Wszystkie te elementy pozwalają z łatwością cieszyć się świeżym powietrzem w ogrodzie, a jeśli masz cały zestaw to z pewnością przyda Cę się na solowych wypadach.

Jeśli byłbyś zainteresowany to kempingowy zestaw BEAMS x Coleman będzie dostępny w ich sklepach od 26 lutego.

kempingowy zestaw beams x Coleman 1 kempingowy zestaw beams x Coleman 2 kempingowy zestaw beams x Coleman 3 kempingowy zestaw beams x Coleman 4 kempingowy zestaw beams x Coleman 5 kempingowy zestaw beams x Coleman 6 kempingowy zestaw beams x Coleman 7

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: