- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersKendrick Lamar projektuje nowe Reebok Club C

Kendrick Lamar projektuje nowe Reebok Club C

Kendrick Lamar odchodzi na chwilę od modelu Reebok Classic Leather i zostaje zaproszony do współpracy nad nową wersją butów Club C. Efekty jego działań możecie podziwiać na poniżej załączonych fotografiach.

Buty zostały zabarwione na wzór jeansów potraktowanych wybielaczem. Dopełnieniem tego są czarne sznurówki oraz biaława podeszwa. Kropką nad i zdają się być czerwone elementy zdobiące język, panel boczny i wkładkę. Natomiast wyróżnione w logotypie litery „K” i „O” nawiązują do pseudonimu artysty KDot.

Poniżej sam raper przedstawia kilka kwestii.

„Teraz, ważniejsze niż kiedykolwiek jest by jednostki współgrały razem, jako jeden organizm. Nowy model Club C to wezwanie do jedności oraz równości, które równocześnie motywuje ludzi do spojrzenia ponad powierzchnię i poszukiwania głębszego znaczenia. To jest dokładnie to co chciałbym robić ze swoją muzyką i teraz robię również z linią Club C” – stwierdza Kendrick.

Buty Kendrick Lamar x Reebok Club C Capsule będą dostępne zarówno w szerokiej męskiej rozmiarówce, jak i dziecięcym rozmiarze od 13 stycznia 2017 r. W Polsce szukajcie ich między innymi w Worldboxie.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: