Trzeba przyznać, że podpisanie przez Reebok Classic jednego z najlepszych obecnie raperów, którym bez wątpienia jest Kendrick Lamar było strzałem w dziesiątkę! Obie strony idą za ciosem i po kilku wcześniejszych wspólnych projektach raz jeszcze siadają do stołu, a efekty widzicie poniżej.

Na ekranach zobaczycie teraz zdjęcia kolekcji Red And Blue, na którą składają się nowe wersje butów Classic Leather. Mamy zatem leciwy i ponadczasowy biegowy klasyk, który teraz wykonany jest ze zgniłozielonej skóry, która zostaje dopełniona nietypowymi wkładkami. Jedna z nich jest czerwona, natomiast druga niebieska. Na obu z nich widzimy branding marki, logo wytwórni rapera i jego podpis. Jest to odwołanie do dwóch największych i wrogi sobie gangów, które Kendrick chce zjednoczyć i namówić do zawieszenia broni.

Widoczne tu buty Kendrick Lamar x Reebok Classic Leather swoją premierę zaliczą już niedługo, bo na sklepowem półki wpadną 25 listopada.

Kendrick Lamar i Reebok Classic prezentuja kolekcję Red and Blue-1 Kendrick Lamar i Reebok Classic prezentuja kolekcję Red and Blue-2 Kendrick Lamar i Reebok Classic prezentuja kolekcję Red and Blue-3

Reklama
air jordan