- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylSneakersKendrick Lamar x Nike Cortez Basic Slip - oto szczegóły premiery

Kendrick Lamar x Nike Cortez Basic Slip – oto szczegóły premiery

Jakiś czas temu pokazywaliśmy Wam zajawkowe zdjęcia butów Kendrick Lamar x Nike Cortez Basic Slip. Dziś mamy ich oficjalne fotografie i pierwsze dokładniejsze informacje o ich sklepowej premierze.

K. Dot przy okazji ich czwartego wspólnego przedsięwzięcia zdecydował się, że świeży projekt będzie czymś innym niż dotychczas. Obie strony postawiły na świeżą konstrukcję Cortez Slip On, czyli buty wyjdą bez sznurowania. W miejsce sznurówek pojawia się delikatnie wypchana specjalna osłona z napisem ‚House Shoe’, która może zastępować tradycyjny język. Za trzymanie stopy w bucie odpowiadają linki z zapięciem, które wychodzą na tyle cholewki. W razie potrzeby możemy je poluzować lub zaciągnąć by but lepiej przylegał do stopy.

Cała konstrukcja opiera się na balistycznym nylonie. Porzucono zatem gładki nylon, skórę czy zamsz, które pojawiały się w tym modelu od jego początków. Bazą projektu jest kolor biały, na którym pojawiają się pomarańczowe przeszycia. Natomiast nosek, pięta oraz wspomniany język zostały zabarwione na szaro. Z kolei Swoosh oraz zapiętka są w kolorze niebieskim, a kropką nad i zdają się być pomarańczowe wstawki na białej podeszwie oraz w kilku miejscach rozsianych na cholewce. Ciekawym smaczkiem jest napis na wyściółce brzmiący ‚Preferably Wear With Shorts And Tall Socks’.

Data premiery ustawiona jest na 14 października bieżącego roku, sprawdzajcie wtedy polski sklep Nike pod tym linkiem.

Kendrick Lamar x Nike Cortez Basic Slip
White / Wolf Grey – Turf Orange – Thunder Blue
AV2950-100
14 Październik 2018
419 zł

kendrick Lamar x nike cortez basic slip AV2950-100 1 kendrick Lamar x nike cortez basic slip AV2950-100 2 kendrick Lamar x nike cortez basic slip AV2950-100 3 kendrick Lamar x nike cortez basic slip AV2950-100 4 kendrick Lamar x nike cortez basic slip AV2950-100 5

LINK DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: