Widać, że współpraca pomiędzy Kendrickiem Lamarem a marką Reebok Classic ma się bardzo dobrze. Oto ich kolejny kolaboracyjny projekt, na ekranach widzicie właśnie buty Classic Leather KL.

Projekt ponownie utrzymany jest w neutralnym klimacie, jeśli chodzi o kwestie gangów Crips oraz Bloods z Los Angeles. Szara cholewka buta wykonana z zamszu stojąca na białej podeszwie z ciemnoszarymi akcentami oraz gumowym spodem została dopełniona czerwonymi i niebieskimi elementami odnoszącymi się do wyżej wspomnianych gangów. Tym razem zdecydowano się na dość specyficzne rozwiązanie, ponieważ na jezyku i na tyle buta widzimy mocne przeszycia, tak jakby but powstał z dwóch różnych cholewek, stąd czerwień i kolor niebieski tylko na połowie języka. Inną ciekawostką jest mało widoczna nazwa marki po boku, jedynie literka K został odznaczona i od razu rzuca się w oczy.

Poniższe zdjęcia pochodzą ze sklepu Sneaker Politics. Mamy dla Was jednak znakomitą informację, buty pojawią się 08.07 o godzinie 19 w sklepie Worldbox Now Swiat 49 w Warszawie . Będzie je można tez kupić od 09.07 we wszystkich sklepach Worldbox oprócz Olsztyna a do sprzedaży internetowej trafia po weekendzie .

Kendrick Lamar x Reebok Classic Leather KL-1 Kendrick Lamar x Reebok Classic Leather KL-2 Kendrick Lamar x Reebok Classic Leather KL-3 Kendrick Lamar x Reebok Classic Leather KL-4 Kendrick Lamar x Reebok Classic Leather KL-5 Kendrick Lamar x Reebok Classic Leather KL-6 Kendrick Lamar x Reebok Classic Leather KL-7 Kendrick Lamar x Reebok Classic Leather KL-8 Kendrick Lamar x Reebok Classic Leather KL-9

Reklama
air jordan