- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersKendrick Lamar x Reebok Ventilator 25th Anniversary

Kendrick Lamar x Reebok Ventilator 25th Anniversary

Kilka miesięcy temu Reebok Classic zaskoczył środowisko ściągając w swoje szeregi jednego z obecnie najlepszych raperów na rynku – Kendricka Lamar. To była tylko kwestia czasu aż powstanie jakiś wspólny projekt butów.

Przed Wami najświeższa wersja modelu Reebok Ventilator zaprojektowana z okazji 25 lecia jego powstania. Inspiracją Kendricka była chęć niesienia pokoju i prośba o zaprzestanie wojen gangów Bloods i Crips, które mają miejsce między innymi w jego rodzinnym Compton. Cała góra cholewki jest kremowa, detale, akcenty oraz podeszwa są w zbliżonym odcieniu. Za całą robotę odpowiedzialne są detale. Mowa tu o metkach, wkładkach, napisach na tyle – w jednym bucie mamy je w czerwieni, w drugim w kolorze niebieskim, są to barwy wyżej wspomnianych gangów. Przesłanie widzimy od wewnętrznej strony języka, widnieje tam napis Neutral. Z przodu metki umieszczono imię i nazwisko raoera i znaczek wytwórni TDE, podobny zabieg widzimy na wkładkach.

Premiera butów Kendrick Lamar x Reebok Ventilator 25th Anniversary przewidziana jest na 18 lipca m.in. w sklepie snkrs. W Polsce ogarnie je Worldbox.

Kendrick Lamar x Reebok Ventilator 25th Anniversary-1 Kendrick Lamar x Reebok Ventilator 25th Anniversary-2 Kendrick Lamar x Reebok Ventilator 25th Anniversary-3 Kendrick Lamar x Reebok Ventilator 25th Anniversary-4 Kendrick Lamar x Reebok Ventilator 25th Anniversary-5 Kendrick Lamar x Reebok Ventilator 25th Anniversary-6 Kendrick Lamar x Reebok Ventilator 25th Anniversary-7 Kendrick Lamar x Reebok Ventilator 25th Anniversary-8 Kendrick Lamar x Reebok Ventilator 25th Anniversary-9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: