- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersKendrick odsłania pierwsze karty, współpracując z Nike!

Kendrick odsłania pierwsze karty, współpracując z Nike!

To że Kendrick porzucił markę Reebok na rzecz Nike wiadomo od sierpnia. Ale teraz prezentujemy jedne z pierwszych projektów, które siedziały w głowie jednego z najlepszych raperów, którzy obecnie stąpają po ziemi.

Dzisiaj mamy dla Was zajawki świeżej kolorystyki modelu Nike Cortez, która obecnie otrzymała nazwę Damn. Co do wyglądu tej parki to nie ma zbyt dużego kombinowania. Cholewka pokryta jest czerwoną barwą. Na tym tle świetnie wypadają czarne dodatki, takie jak między innymi swoosh. Warto również na chwilę skupić się na materiałach. Oprócz nylonu, użyto także zamsz, który umieszczono na czubkach i pięcie. Uzupełnieniem stawki są literki K oraz L, widniejące z tyłu tych butów.

Obecnie nie posiadamy informacji na temat daty premiery, ale na bieżąco sprawdzajcie nasz magazyn, bowiem jak tylko coś więcej pojawi się na ten temat to na pewno damy Wam znać.

Kendrick odsłania pierwsze karty wspolpracujac z Nike1 Kendrick odsłania pierwsze karty wspolpracujac z Nike2 Kendrick odsłania pierwsze karty wspolpracujac z Nike3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: