- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max

Oto Kerwin Frost x adidas Forum High, czyli najbardziej szalone buty tego roku

Przygoda na linii Kerwin Frost x adidas wystartowała kilka tygodni temu projektem adidas Superstar „Superstuffed”. W tym miesiącu wspomniana dwójka powróci do nas z jeszcze bardziej szalonymi projektami. Pokazywaliśmy Wam już kolorowe adidas Forum Low, a dziś przed Wami najbardziej szalone buty tego roku – adidas Forum High w nietuzinkowym wariancie.

Kilka tygodni po tym, jak zdjęcia tego wariantu po raz pierwszy wyciekły do sieci i oczywiście zszokowały cały świat, adidas umieścił swoją premierę w kalendarzu. Szczegółach dowiecie się poniżej.

Kerwin Frost x adidas Forum High GX3872 7 Kerwin Frost x adidas Forum High GX3872 8

Zatem co w tym wydaniu jest takiego wyjątkowego, że wzbudza aż tyle emocji?

Obie strony znalazły sposób na stworzenie oryginalnego połączenia, którego rezultatem jest coś nowego i nieoczekiwanego. Odnieśli się do klasycznej propozycji z lat 80-tych nadając jej nowy wymiar poprzez szereg nietuzinkowych detali.

Buty zostały dopieszczone parą niebieskich ludzkich oczu przymocowanych w górnej partii buta i dużym brązowym nosem pełniącym jednocześnie rolę dubrae. Dochodzą do tego absolutnie masywne usta odsłaniające białe zęby owijające się wokół toeboxu – co za obłęd?!

Zerknięcie na buty od przodu okazuje się być dość nietypowym doświadczeniem. Co tu się dużo rozpisywać – noszenie butów imitujących twarz Frosta z pewnością przyciągnie dziwne spojrzenia gapiów. Jak zapewne już wiecie – od zawsze zachęcaliśmy Was by nosić zakupione sneakersy, ale w tym przypadku sugerowalibyśmy umieścić je na półce jako swego rodzaju najdurniejsza i najśmieszniejsza dekoracja ever.

Niesamowicie szczegółowy i szalony projekt Kerwin Frost x adidas Forum High zostanie wydany 17 listopada jako część większej kolekcji. Buty będą osiągalne poprzez adidas CONFIRMED, ale ich ilość będzie bardzo ograniczona i limitowana.

Kerwin Frost x adidas Forum High GX3872 1 Kerwin Frost x adidas Forum High GX3872 2 Kerwin Frost x adidas Forum High GX3872 3 Kerwin Frost x adidas Forum High GX3872 4 Kerwin Frost x adidas Forum High GX3872 5 Kerwin Frost x adidas Forum High GX3872 6

LINK DO ADIDAS CONFIRMED

- Reklama -Nike Air Force 1Nike Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: