- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleInneKilka słów wstępu...

Kilka słów wstępu…

Kilka słów wstępu… czyli czym będziemy się zajmować, o czym pisać i czym w ogóle będzie The Illest. Jak widzicie, strona jest na razie goła, pusta i nic na niej nie ma. To dopiero początek, z dnia na dzień pojawi się tu na prawdę wiele przydatnych informacji, więc w chwili obecnej liczymy na wsparcie i dobre słowa a odwzajemnimy się dobrą i ciekawą treścią.

Co do samej strony to jak już wielu z Was się domyślało będzie to strona poświęcona przede wszystkim tematyce streetwearowej, ale nie tylko… znajdziecie tu także wpisy dotyczące kicksów, sporo pisać będziemy o sztuce miejskiej, designie i nietypowej architekturze. Nie zabraknie informacji o sportach miejskich związanych z deską czy bmx. Można by pomyśleć – nic nowego – i racja, nie jesteśmy odkrywczy i pionierscy, ale mamy nadzieję wyróżniać się sporą ilością wpisów! Chcemy zasypać Was informacjami, chcemy żebyście wchodząc na stronę co jakiś czas, za każdym razem mogli przeczytać i zobaczyć coś nowego.

Oprócz samych newsów sporo poświęcimy na artykuły. Będziemy pisać o butach, jak dbać albo gdzie tanio kupić, o kampowaniu czy resellerach. Nie zabraknie tutoriali czy poradników na temat kicksów i ciuchów. Pojawi się także kilka informacji związanych z denimem, gdzie kupić tanio i fajnie, jak dbać i czyścić i o wielu innych przydatnych informacjach.

Obok samych nowości i artykułów znajdziecie u nas bazę sklepów, na razie raczkującą, ale mamy nadzieję że z dnia na dzień będzie tego na tyle że przyprawi Was to o zawrót głowy. Chcemy pomóc każdemu kto wyjeżdża do większego miasta lub innego kraju, dlatego pojawi się spis dobrych sklepów w każdym, wartym odwiedzenia mieście. Co do sklepów internetowych, to kluczem podziału są tu strefy geograficzne: Europa, Polska, USA i reszta świata. Dzięki temu będziecie mogli od razu odnaleźć sklep wg powiedzmy domyślnej ceny wysyłki czy ewentualnego cła.

I na koniec pojawi się też lajtowa tematyka, czyli kalendarz sneakerheada (daty premiery butów), dobra muzyka (codziennie nowy klip), ładne panie w kicksach (co tydzień nowa) i dobrze ubrane gwiazdy sportu i muzyki. Jeśli czegoś Wam będzie brakowało lub coś Was będzie denerwowało na stronie piszcie śmiało na [email protected] ze swoimi spostrzeżeniami, na pewno weźmiemy je pod uwagę przy pracy na stronie.

Na koniec chcemy podziękować przede wszystkim ekipie STREET HYPE STORE, która wspierała nas w działaniach, zaprosiła mnóstwo ludzi na stronę i profil na facebooku, no i przy nagrywaniu reklamówki wrzuciła małe info na nasz temat. Dzięki chłopaki!!! Dziękujemy też reszcie osób, sklepów czy stron internetowych, która pomogła przy stronie lub zaprosiła znajomych do naszego internetowego magazynu. Pozdrawiamy wszystkich i każdego z osobna!!!

Pozostało nam tylko działać i życzyć miłego czytania naszych wpisów!!!!

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: