- REKLAMA -Air Jordan 11

KITH wypuszcza kolekcję „Camo” z okazji swojego 10 lecia

Aż trudno w to uwierzyć, ale nowojorski brand KITH obchodzi w tym roku swoje 10 lecie! Ależ ten czas leci. Z tejże okazji Ronnie Fieg i jego zespół przygotowali szereg ciekawych wydań i projektów, a jednym z nich jest kolekcja „Camo”.

Jak sama nazwa wskazuje – cała kolekcja bazuje na wzorze kamuflażu. Wykorzystuje on jasny beż jako bazę, a jego ciemny odcień, brąz i ciemną zieleń jak kamuflujące plamy. Pojawia się on na dość nietypowym zestawie dodatków i akcesoriów. Mowa tu o parasolce, a także plecaku oraz torbie, które zostały dostarczone przez markę Eastpak. To nie jedyna kolaboracja w tym przedsięwzięciu, ponieważ czapkę z daszkiem dostarczyła New Era. Dochodzi do tego dwustronny bucket hat oraz manierka na wodę.

Przedstawiana poniżej kolekcja KITH „Camo” 10th Anniversary wyszła w ramach Monday Program i jest już dostępna w ich sklepie online.

Kith 10 Year Anniversary Umbrella Kith for Eastpak 10 Year Anniversary PakR Kith for Eastpak 10 Year Anniversary Flask Tote Kith for New Era 10 Year Anniversary Cap Kith Reversible 10 Year Anniversary Bucket Hat Kith for Corkcicle 10 Year Anniversary Canteen 16Oz

- REKLAMA -Air Jordan 1Air Jordan 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: