- Reklama -NIke Black Friday NIke Black Friday
Strona głównaStylSneakersKITH x Nike z kolekcją „Long Live The King”

KITH x Nike z kolekcją „Long Live The King”

Jeśli śledzicie newsy związane z butikiem oraz marką odzieżową KITH to zapewne wiecie, że jakiś czas temu miało miejsce otwarcie miejscówki w Los Angeles. Było to spore wydarzenie, ale śmiało można stwierdzić, że projektant i wizjoner Ronnie Fieg wie jak jeszcze bardziej podkręcić tempo.

Wszystko za sprawą wspólnej kolekcji z firmą Nike, która funkcjonuje pod nazwą Long Live The King i nawiązuje do najbardziej znanego zawodnika NBA LeBrona Jamesa. Zresztą o kolaboracji z LeBronem wspominaliśmy jeszcze w zeszłym roku w formie małych zajawek: LeBron James zapowiedział zbliżającą się kolaborację z KITH? a następnie skupialiśmy się na obuwiu, które powstało w wyniku połączenia sił obu Panów: Pierwsze spojrzenie na KITH x Nike LeBron 15 „Floral”.

Dlatego dzisiaj dopełniamy dwa poprzednie wpisy i prezentujemy pełny lookbook w formie zdjęć, który zdecydowanie utrzymany jest w królewskim klimacie. Wystarczy spojrzeć na ten złoty tron! Natomiast, jeśli chodzi o sam asortyment to w akcji zobaczymy wspomniane obuwie Nike LeBron 15 w kolorystyce Floral oraz zestaw odzieżowy w postaci hoodie, krótkich spodenek oraz akcesoriów w postaci nerki czy piłki do kosza. Warto dodać, że mamy tutaj do czynienia jakby z dwoma światami, mianowicie przygotowano zestaw biały i czarny. Ponadto należy skupić się także na samych akcentach. Dominują złote wzory i kwieciste motywy.

Całość prezentuje się naprawdę ciekawie, dlatego jeśli jesteście zainteresowani tym tematem to koniecznie sprawdźcie oficjalną stronę internetową sklepu KITH.

KITH x Nike Long Live The King1 KITH x Nike Long Live The King2 KITH x Nike Long Live The King3 KITH x Nike Long Live The King4 KITH x Nike Long Live The King5 KITH x Nike Long Live The King6 KITH x Nike Long Live The King7 KITH x Nike Long Live The King8 KITH x Nike Long Live The King10 KITH x Nike Long Live The King11 KITH x Nike Long Live The King12 KITH x Nike Long Live The King13 KITH x Nike Long Live The King14 KITH x Nike Long Live The King15 KITH x Nike Long Live The King16

- Reklama -NIke Black Friday
- Reklama -NIke Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: