- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaVideoKITH wypuszcza video zapowiadające otwarcie sklepu w Paryżu

KITH wypuszcza video zapowiadające otwarcie sklepu w Paryżu

Już kilka dobrych tygodni temu pokazywaliśmy Wam oficjalne zdjęcia butów Nike Air Force 1 Low, które powstały na potrzeby promocji otwarcia nowego sklepu KITH Paris. W tym tygodniu nowojorska firma wrzuciła do sieci krótkie video, które powstało na kilka chwil przed otwarciem drzwi i przywitaniem pierwszych klientów.

Na tym ponad pięcio minutowym klipie nakręconym w bardzo profesjonalny sposób widzimy codzienne życie dwóch osób. Najpierw pobudka, następnie spacer i jazda rowerem po uliczkach francuskiej stolicy, a na koniec wizyta w przeogromnym sklepie KITH w Paryżu, gdzie w Kith Treats spotykają dwójkę znajomych.

W materiale zatytułowanym „Les Amis et La Famille”, czyli „Przyjaciele i rodzina” widzimy takie osobistości jak Alireza Niroomanda, założycielkę colette Sarah Andelman i na koniec Francky’ego Bendahana, dyrektora artystycznego Kith France.

Sklep Kith Paris miał już powstać w zeszłym roku, niestety sprawy związane z pandemią opóźnił znacząca start nowej lokalizacji. Dołączony materiał zwiastuje, że oficjalne otwarcie powinno nastąpić już w najbliższych dniach.

Nas ciekawi jeszcze jedna kwestia, czy otwarcie europejskiej stacjonarki może zwiastować internetowy sklepu KITH w Unii Europejskiej? Byłoby to dla nas ogromnym plusem, ponieważ zakupy odbywałyby się bez dodatkowych opłat celnych i ogromnych kosztów. wysyłki z USA.

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: