Ronnie Fieg, w ramach serii KITH Classics, wypuści na tegoroczną jesień nowe projekty pod szyldem adidas Originals.
W skład nowej kolekcji wchodzą trzy różne modele niemieckiej kolekcji. Chodzi o adidas Forum Low, a także Powerphase oraz Handball Top. Poniżej znajdziecie lookbook z wspomnianymi modelami, a w dalszej części wpisu sprawdzicie ich dokładne zdjęcia.
Ogólny zamysł i zestaw kolorystyczny jest taki sam dla każdej z wymienionych sylwetek. Mamy zatem zestawienie białej skóry, jasnobeżowego zamszu oraz bardzo ciemnej skóry, przez krawędzie której przebija się zieleń.
W każdym z przypadków buty zostały osadzone na postarzanej kremowej podeszwie. Projekty dopełniono białymi sznurówkami i zielonymi akcentami / brandingiem. Zresztą sami zerknijcie poniżej.
Premiera wspólnej kolekcji KITH Classics x adidas Originals ustawiona jest na najbliższy poniedziałek, to jest na 19 września. Nowości zgarniecie z ich sklepu internetowego.