Trzy lata temu Ronnie Fieg ogarnął 300 par modelu Gel Lyte III Haiti. Jak się okazuje na tym nie koniec zabawy. Z okacji 5-lecia istnienia butiku KITH Fieg postanowił ogarnąć wersję 3.1 Haiti, która ponownie zagości na wyżej wspomnianych butach. Całość będzie funkcjonować pod nazwą Super Green.

Warto również dodać, że obuwie będzie wyposażone w najwyższej jakości materiały a sama produkcja ma zostać wykonana w Japonii. Zapowiada się ciekawe, a jeśli chodzi o wygląd to cholewkę pokryto dwoma odcieniami szarości, które stanowią świetne tło dla zielone brandingu. Do tego dochodzi jeszcze biała podeszwa.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to na konkretną datę premiery musimy poczekać. Co więcej, w kolejce są już następne zestawienia, dlatego na bieżąco sprawdzajcie naszą stronę, bowiem jak tylko coś pojawi się na ten temat to na pewno damy Wam znać!

KITH-x-asics-Gel-Lyte-III-Super-Green-02-1010x674 KITH-x-asics-Gel-Lyte-III-Super-Green-03-1010x701 KITH-x-asics-Gel-Lyte-III-Super-Green-04 KITH-x-asics-Gel-Lyte-III-Super-Green-05 KITH-x-asics-Gel-Lyte-III-Super-Green-06

via sneakersaddict
Reklama
air jordan