- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaLifestyleAkcesoriaKITH łączy siły z Casio i wypuszcza tęczowy zegarek G-Shock GM-6900

KITH łączy siły z Casio i wypuszcza tęczowy zegarek G-Shock GM-6900

Nowojorski sklep i odzieżowa marka KITH wchodzi właśnie w trzecią kolaborację z Casio i wspólnymi siłami wydają specjalną edycję zegarków G-SHOCK GM-6900 o nazwie „Rainbow”.

Nie od dziś wiadomo, że jeśli chodzi o kolaboracyjne projekty, zwłaszcza te ze środowiska streetwearowego i sneakersowego, to nie ma bardziej popularnego gracza jak właśnie japoński brand. Nie dziwi więc fakt, że Ronnie Fieg i jego ekipa zdecydowali się raz jeszcze scementować swoją przyjaźń kolejnym projektem.

To już trzecia kolaboracja na modelu 6900 i druga na odnowionej wersji GM-6900. Trwałość i funkcjonalność to najważniejsze cechy zegarków G-Shock, a ten projekt pozostaje wierny tej idei, dodając artystyczny odblask, który sprawia, że zegarek jest jedyny w swoim rodzaju.

Zegarek ma metalową kopertę z opalizującą powłoką mieniącą się wszystkimi kolorami tęczy i półprzezroczysty pasek z nadrukowanym monogramem Kith. Cały proces obejmował ponad dziesięć rund próbkowania, zanim osiągnięto pożądany poziom gradacji kolorów, a także rozkład kolorów wzdłuż boków. W białym pudełku z monogramem znajdziemy dodatkowy przezroczysty pasek, tym razem bez brandingu.

Premiera limitowanych zegarków KITH x Casio G-SHOCK GM-6900 przewidziana jest na 22 marca bieżącego roku. Sprawdzajcie wtedy ich europejski sklep internetowy.

KITH x Casio G-SHOCK GM-6900 1 KITH x Casio G-SHOCK GM-6900 2 KITH x Casio G-SHOCK GM-6900 3 KITH x Casio G-SHOCK GM-6900 4 KITH x Casio G-SHOCK GM-6900 5 KITH x Casio G-SHOCK GM-6900 6 KITH x Casio G-SHOCK GM-6900 7 KITH x Casio G-SHOCK GM-6900 8 KITH x Casio G-SHOCK GM-6900 9

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: