- Reklama -NikeNike

Mountain Research projektuje kolaboracyjne Reebok Beatnik

Japońska marka Mountain Research i Reebok połączyły siły, aby stworzyć wspólnie wyjątkową wersję klapek Reebok Beatnik. Przedstawiany poniżej projekt jest ich trzecim wspólnym przedsięwzięciem.

Brand, który wystartował w 1993 roku jako General Research, obecnie jest wyrazem zamiłowania Kobayashi Setsumasa do outdooru i starannego rzemiosła.

„Beatnik firmy Reebok ma przyciągający wzrok szew środkowy i funkcjonalny pasek, który moim zdaniem prezentuje nową generację sandałów” – powiedział Kobayashi.

„Jestem zaszczycony, że współpracowałem z zespołem Reebok i miałem możliwość zastosowania projektów Mountain Research w tej sylwetce”.

Klapki Mountain Research Reebok Beatnik Brush Brown GX9718 1 Klapki Mountain Research Reebok Beatnik Brush Brown GX9718 2

Skórzana cholewka nawiązująca do butów trekkingowych Mountain Research z początku nowego millennium ma wyszywane detale zapożyczone z oldschoolowego „kowbojskiego” stylu.

Całość utrzymana jest w brązowym kolorze, i jedynie wspomniany wzór to połączeniu beżu i pomarańczu. Z kolei podeszwa z mocno zaznaczonym bieżnikiem, jak również zapięcia na rzep wokół stopy, są w kolorze czarnym.

Premiera klapek Mountain Research x Reebok Beatnik w internetowym sklepie marki odbędzie się już 27 września. Do tego czasu na spokojnie zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami.

Klapki Mountain Research x Reebok Beatnik Brush Brown GX9718 1 Klapki Mountain Research x Reebok Beatnik Brush Brown GX9718 2 Klapki Mountain Research x Reebok Beatnik Brush Brown GX9718 3 Klapki Mountain Research x Reebok Beatnik Brush Brown GX9718 4 Klapki Mountain Research x Reebok Beatnik Brush Brown GX9718 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: