- Reklama -NIkeNIke

LEGO wypuściło zestaw klocków z rakietą NASA Apollo Saturn V

LEGO kontynuuje swój podbój kosmosu i po międzynarodowej stacji kosmicznej oraz zestawie z NASA Apollo 11, wypuściło na rynek nowy zestaw klocków z rakietą NASA Apollo Saturn V.

Majestatyczny model jest pełen autentycznych detali i świetnie nadaje się zarówno do eksponowania na półce, jak i do zabawy. Obok samej rakiety w pudle znajdziemy również trzy nowe mikrofigurki astronautów do zabawy w lądowanie na Księżycu oraz broszurę z informacjami o załogowych misjach Apollo.

lego NASA Apollo Saturn V 2 lego NASA Apollo Saturn V 1

Model rakiety Saturn V z programu Apollo NASA ma metr wysokości (powstał w skali ok. 1:110) i 17 cm średnicy, a na całość składa się ponad 1900 klocków. Rakieta ma zdejmowany pierwszy człon (S-IC) ze szczegółowym głównym silnikiem, a także zdejmowany drugi człon (S-II) ze szczegółowym silnikiem oraz zdejmowany trzeci człon (S-IVB) ze statkiem Apollo i rakietą ratunkową na szczycie. W zestawie są też trzy podstawki, na których można ustawić model poziomo.

Jeśli byłbyś chętny i gotowy by zakupić zestaw LEGO z rakietą NASA Apollo Saturn V to możesz śmiało udać się do ich sklepu online.

lego NASA Apollo Saturn V 3 lego NASA Apollo Saturn V 4 lego NASA Apollo Saturn V 0 lego NASA Apollo Saturn V 6 lego NASA Apollo Saturn V 7 lego NASA Apollo Saturn V 8 lego NASA Apollo Saturn V 9 lego NASA Apollo Saturn V 10 lego NASA Apollo Saturn V 11 lego NASA Apollo Saturn V 12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: