- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersKolaboracyjna kolekcja DESCENDANT x adidas Skateboarding

Kolaboracyjna kolekcja DESCENDANT x adidas Skateboarding

Przed Wami mini kolekcja powstała na linii DESCENDANT x adidas Skateboarding, z którą częściowo mogliście się zapoznać z lookbooku japońskiej marki sprzed kilku dni. Dziś skupimy się na niej ciut dokładniej.

DESCENDANT powstało całkiem niedawno, bo  w 2015 roku, a za założenie brandu odpowiada nie kto inny jak sam Tetsu “TET” Nishiyama, czyli ten sam, który jest mózgiem innej japońskiej marki – WTAPS. Przy projektach współpracuje z nim jego żona Mikiko Nishiyama. Marka przejawia bardziej swobodne i luźne podejście do kolekcji niż inspirowane militarnym klimatem Double Taps.

Efektem wspólnych działań na linii Niemcy Japonia są dwie wersje butów adidas Busentiz, które wykonano ze skóry zabarwionej na czarno. W pierwszym przypadku trzy paski na boku z dodatkowymi przeszyciami oraz zapiętka są zabarwione na stalową szarość, a dopełnieniem jest niebieski stabilizator pięty. Natomiast przy drugiej wersji postawiono na oliwkowo zieloną wyściółkę, zapiętkę oraz trzy paski na boku, a także czerwony stabilizator pięty.

Dodatkowo obie strony zdecydowały się wyprodukować dresy składające się z nylonowych spodni oraz rozpinanej bluzy. Do wyboru podobnie jak przy butach mamy dwie wersje kolorystyczne. Pierwsza w kolorze czarnym ma białe panele z szarymi trzema paskami, natomiast druga zamienia czerń w kolor oliwkowy. Dochodzi do tego czarna sportowa koszulka na długi rękaw z białymi trzema pasami, a także koszulka z wysokim kołnierzem i długimi rękawami utrzymana w podobnej stylistyce.

Kolekcja DESCENDANT x adidas Skateboarding jest już dostępna w ich sklepie internetowym. Niestety nie wiemy czy pojawią się w oficjalnym sklepie adidas Skateboarding, ale sprawdzajcie na bieżąco, bo nowości mogą wpaść w każdej chwili.

DESCENDANT x adidas Skateboarding 1 DESCENDANT x adidas Skateboarding 2 DESCENDANT x adidas Skateboarding 3 DESCENDANT x adidas Skateboarding 4 DESCENDANT x adidas Skateboarding 5 DESCENDANT x adidas Skateboarding 6 DESCENDANT x adidas Skateboarding 7 DESCENDANT x adidas Skateboarding 8 DESCENDANT x adidas Skateboarding 9 DESCENDANT x adidas Skateboarding 10 DESCENDANT x adidas Skateboarding 11 DESCENDANT x adidas Skateboarding 12 DESCENDANT x adidas Skateboarding 13 DESCENDANT x adidas Skateboarding 14 DESCENDANT x adidas Skateboarding 15 DESCENDANT x adidas Skateboarding 16

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: