- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaLifestyleAkcesoriaKolaboracyjna kolekcja WTAPS x Herschel Supply Co.

Kolaboracyjna kolekcja WTAPS x Herschel Supply Co.

Wczoraj mogliście się zapoznać z lookbookiem japońskiej marki, a dziś serwujemy Wam kolejny wpis dotyczący ich projektów. Mowa tu o kolaboracji WTAPS x Herschel Supply Co., której owoce możecie podziwiać na dołączonych pod tekstem zdjęciach.

To co zapewne rzuciło się Wam wczoraj w oczy to dwie walizki i plecaki, które pojawiły się na kilku fotografiach wspomnianego wyżej katalogu. Jedne i drugie wyjdą w wersji pokrytej kamuflażem oraz w zgniłej, militarnej zieleni. Jednak założyciel marki i główny designer Tetsu „TET” Nishiyama na tym nie poprzestał i zaprojektować jeszcze coś dodatkowego. W ofercie pojawią się jeszcze saszetki na pasku, które podobnie jak poprzednie pozycje, będą w kamuflażu i zieleni.

Poszczególne elementy ze wspólnej kolekcji WTAPS x Herschel Supply Co. pojawią się w nadchodzących tygodniach, więc sprawdzajcie ich stronę internetową na bieżąco.

wtaps x herschel supply co 0 wtaps x herschel supply co 00 wtaps x herschel supply co 1 wtaps x herschel supply co 2 wtaps x herschel supply co 3 wtaps x herschel supply co 4 wtaps x herschel supply co 5 wtaps x herschel supply co 6 wtaps x herschel supply co 7 wtaps x herschel supply co 8 wtaps x herschel supply co 9 wtaps x herschel supply co 10 wtaps x herschel supply co 11 wtaps x herschel supply co 12 wtaps x herschel supply co 13 wtaps x herschel supply co 14 wtaps x herschel supply co 15 wtaps x herschel supply co 16 wtaps x herschel supply co 17 wtaps x herschel supply co 18 wtaps x herschel supply co 19

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: